Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

studio

dystans tresc

Studio Projektowe U. K. M. jest prowadzone przez architekta Urszulę Kominek-Makaruk, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studio działa na rynku od 1990 roku.

 

Proponujemy pełen zakres usług w dziedzinie architektury oraz architektury wnętrz. Realizujemy projekty koncepcyjne, architektoniczne, budowlane oraz wykonawcze. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w przebudowie, rozbudowie oraz adaptacji apartamentów, prywatnych mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali użyteczności publicznej, biur, gabinetów i lokali gastronomicznych.

 

Staramy się, aby projekty łączyły dwie najważniejsze dla nas wartości: z jednej strony funkcjonalność, praktyczność i wygodę, z drugiej niepowtarzalny klimat i charakter. Pomaga nam  przy tym bliska współpraca z Klientem, dzięki której poznajemy indywidualny styl, upodobania oraz oczekiwania.

 

Atmosferę wnętrza kreujemy poprzez kolorystykę, oświetlenie, meble, odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych, rośliny oraz dodatki.

Projektując wnętrze zawsze proponujemy kompleksowe rozwiązania oraz dbamy o najdrobniejszy detal. Przy realizacji projektów proponujemy nadzór autorski.

Współpracujemy z projektantami branżowymi, artystami i rzemieślnikami. Nasze myślenie o projektowaniu oraz styl pracy sprawiają, że nasi dotychczasowi Klienci cieszą się z posiadania domów, wnętrz i biur doskonale dopasowanych do ich potrzeb, a jednocześnie podziwianych przez innych.

pusty_paski.jpg