Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

dystans tresc

Anna Eymont-Haremza

absolwentka wydziału grafiki ASP w Warszawie. W 1973 wyjechała na stałe do Australii, gdzie mieszka do dziś. W Sydney , już w roku 1975 zadebiutowała malarsko, biorąc udział w wystawie grupowej Art. Pol. Pracowała, jako wykładowca na wydziale grafiki w Sydney College of the Arts. W 1980 założyła własną agencję reklamową EKH Design , która szybko stała się jedną z wiodących firm na rynku australijskim. Anna, jako dyrektor artystyczny i główny projektant , otrzymała liczne wyróżnienia i nagrody za swoją pracę graficzną. Dwukrotnie była jurorem najbardziej prestiżowego w Australii konkursu grafiki użytkowej (AGDA).  Jest profesorem wizytującym na Europejskiej Akademii Sztuki w Warszawie. Od  2003 roku poświęciła się pracy artystycznej w dziedzinie malarstwa i fotografii.

W Sydney , w 2005 roku miała indywidualną wystawę fotografii artystycznej z wyprawy do Chin pod tytułem „Impressions”. A w latach 2006-2007 wzięła udział w trzech wystawach malarskich : Julian Ashton,  Royal Botanical Gardens i Greenwich Art. Show. Prace artystki znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w Australii, USA, Kanadzie , Francji i Polsce.

urban 01  

urban 01m

urban 02m

urban 03m

urban 04 m

         
         
pusty_paski.jpg