Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kontakt

NIEFORMALNA

Galeria-Studio SC

 

00-590 Warszawa

ul. Litewska 11/13

NIP:7010072192

 

galeria@
nieformalna.pl

 

tel./fax
022 621 02 09

 

Godziny otwarcia

 

Pn.-Pt.

11:00-19:00

 

Sob.

11:00-14:00

 

 

dystans tresc

Polityka Prywatności

  1. Firma   Nieformalna galeria-studio S.C. Ewa Cieślak i Urszula Kominek-Makaruk są, właścicielkami strony internetowej www.nieformalna.pl, zobowiązują się do należytej ochrony danych dotyczących odwiedzających stronę.
  2. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych firma zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.
  3. Administratorem Danych Osobowych jest: Nieformalna galeria-studio S.C. Ewa Cieślak i Urszula Kominek-Makaruk ulica Marszałkowska 20/22 00-590 Warszawa
  4. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z usług i udostępniać informacje o sobie. Każdy użytkownik serwisu ma prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z serwisu.
  5. Dane dotyczące użytkowników serwisu nie będą przekazywane, sprzedawane firmom, ani osobom trzecim. Firma nie przechowuje danych poufnych.
  6. Dane przekazywane przez użytkowników strony będą wykorzystywane jedynie w celu komunikacji.
  7. Do korzystania z serwisu internetowego www.nieformalna.pl wymagany jest komputer z dostępem do internetu, przeglądarka internetowa oraz w przypadku części usług czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.
  8. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm. użytkownik serwisu ma prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu należy przesłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  9. Niniejsza polityka nie narusza bezwzględnie obowiązujących przepisów, w szczególności o ochronie konsumentów i konkurencji.
pusty_paski.jpg